artykuł

1 min.

Kampania bezpieczeństwa nagrodzona na konferencji Secure Tech

ostatnia aktualizacja:

Stawiamy na bezpieczeństwo w internecie. Nasza kampania „Uważni w sieci” została nagrodzona na konferencji Secure Tech.

Naszą kampanię „Uważni w sieci”, jej wpływ na bezpieczeństwo nie tylko naszych klientów, ale także wszystkich użytkowników sieci docenili eksperci branżowi.
Za nasze zaangażowanie w edukację klientów otrzymaliśmy nagrodę na konferencji Secure Tech w kategorii Best Practice. Jury w uzasadnieniu nagrody zwracało uwagę, że nasza szeroko zakrojona kampania, a także pozostałe działania edukacyjne, w tym bezpośrednie spotkania z klientami, mają realny wpływ na wzrost świadomości użytkowników i fakt, że temat bezpieczeństwa przestaje być tabu.

Dla nas zdobycie nagrody w kategorii Best Practice przyznawanej przez profesjonalne jury to szczególne wyróżnienie. Pokazuje ono, że konsekwencja, z jaką od 3 lat budujemy świadomość w dziedzinie bezpieczeństwa, dała nam pozycję lidera i pozwoliła pozytywnie odróżnić się od konkurencji – komentuje Iwona Ryniewicz, dyrektor DKM.

 

 

wyniki wyszukiwania